Klinika chirurgii krótkoterminowej
Dla pacjentów, którzy wymagają leczenia zabiegowego proponujemy rozwiązanie bardzo komfortowe, jakim jest wykonywanie zabiegów w ramach chirurgii krótkoterminowej.

Pacjent odpowiednio przygotowany, zakwalifikowany do zabiegu, przychodzi bezpośrednio na swój ustalony wcześniej termin. Zabieg wykonywany jest według najwyższych standardów zarówno pod względem higieny i sterylności, jak i pod względem technik zabiegowych. Wykwalifikowani specjaliści wykonują swoje zabiegi w oparciu o materiały medyczne czołowych, renomowanych producentów europejskich. Jak zawsze stosowane są materiały szewne i techniki medyczne, ukierunkowane na szybkie i bezproblemowe gojenie się ran.

Zabieg wykonywany jest zgodnie z najwyższymi standardami zarówno pod względem higieny i sterylności, jak i pod względem technik zabiegowych.
 
Pacjenci po zabiegu, jeśli nie wymagają krótkiej hospitalizacji, udają się o własnych siłach do domu. Po zabiegach zdecydowana większość naszych pacjentów jednoznacznie zapewnia nas, że nie odczuwała żadnego bólu. Część osób po zabiegach chirurgii krótkoterminowej na własne życzenie udaje się do pracy.

Po zabiegu, w domu, również nie pojawiają się dolegliwości bólowe. Oczywiście nasz personel jest dostępny cały czas pod telefonem i służy pomocą w razie wątpliwości pacjenta. Każdemu pacjentowi, którego stan tego wymaga, istnieje możliwość wystawienia L4 (zaświadczenie o niezdolności do pracy).

Dzięki takiemu sposobowi leczenia unikamy stresującego przebywania pacjenta w szpitalu, oraz omijamy ryzyko przeniesienia zakażeń tzw. "szpitalnych" - czyli zakażeń prowadzących do trudno gojących się ran lub do nosicielstwa groźnych szczepów bakteryjnych, a także chorób wirusowych. Rany w warunkach domowych goją się zupełnie bez powikłań Pacjenci pozabiegowi podczas gojenia się rany są zapraszani na codzienne kontrole - o ile zaistnieje taka potrzeba.

Istnieje możliwość wykonywania zabiegów zarówno w technice chirurgii klasycznej lub przy użyciu nowoczesnych technik laserowych.

Wróć do strony głównej